Női vagy férfi vonások jellemeznek inkább?

Ismerd meg a benned élő női és férfi pólusokat, hogy megtalálhasd az egyensúlyt!

Miben jut kifejeződésre a férfiasság és mi a női lét esszenciája?

Erre vonatkozó kérdőívvel szeretnénk neked segíteni abban, hogy felismerd párkapcsolati problémáid lehetséges forrását.

Mit fogsz látni a kérdőívben?

Arra kérünk, hogy értékeld magad, az egészséges és sérült, női és férfi minőségekben. Személyiségtulajdonságaid és párkapcsolatod elé egy olyan tükröt tartunk, melyben nem csak a problémákat, hanem fejlesztendő területeket is meglátod majd.

Kérjük, légy őszinte önmagadhoz!

A férfi és a női vonatkozású kérdésekre is válaszolj, itt most nem a nemekről van szó, mert létezésünk kétpólusú. Minden ember nemiségétől függetlenül tartalmazza a maszkulin és a feminin energiákat. Ezek a férfi és női tulajdonságok létezhetnek magas és alacsony minőségben, ezt mérjük fel a teszttel.

A kitöltést követően kiküldjük az eredményt és az ahhoz fűződő magyarázatokat is e-mailben.

Scroll to Top